Pallet hoekprofiel 100 cm (bruin)
Artikelnr:
06000655
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,31€ 0,38
Per Stuk
Kartonnen hoekprofiel van 100 cm in bruin kraftkarton. Licht, compact en geschikt voor standaard pallets tot en met 120 cm lengte.
Op voorraad
- Compact formaat
- Licht in gewicht
- Voordelige keuze
Jij betaalt
€ 0,48
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 19,20
Excl. BTW
€ 23,23
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit bruine kartonnen hoekprofiel van 100 cm is een compacte en voordelige oplossing voor het beschermen van kleine tot middelgrote zendingen. Het L-profiel is gemaakt van 3 mm dik karton met een pootlengte van 35 mm en is geschikt voor verticale toepassing op standaard pallets tot en met 120 cm. Het profiel voorkomt schade door omsnoeringsbanden, is eenvoudig op maat te maken en volledig recyclebaar. Niet geschikt voor gebruik in vochtige ruimtes.
Specificaties
| Artikelnummer | 06000655 |
|---|---|
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 35 mm |
| Wanddikte | 3 mm |
| Pallethoeveelheid | 4560 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |