Pallet hoekprofiel 100 cm (wit gelamineerd)
Artikelnr:
06000605
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,44€ 0,53
Per Stuk
Waterafstotend pallet hoekprofiel van 100 cm met witte gelamineerde buitenlaag. Licht, sterk en geschikt voor horizontale én verticale toepassing.
Op voorraad
- Geschikt buitenopslag
- Licht en sterk
- Horizontaal inzetbaar
Jij betaalt
€ 0,67
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 16,75
Excl. BTW
€ 20,27
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit pallet hoekprofiel van 100 cm is voorzien van een witte, gelamineerde buitenlaag en daardoor waterafstotend. Het is gemaakt van 3 mm dik karton met een pootlengte van 35 mm. Dankzij het lichte gewicht en de stevige L-vorm is het profiel geschikt voor zowel horizontale als verticale toepassing. Je gebruikt het eenvoudig om hoeken en randen van pallets te beschermen tegen omsnoeringsbanden, stoten en schuiven. Handmatig op maat te snijden en geschikt voor buitenopslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 06000605 |
|---|---|
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 35 mm |
| Wanddikte | 3 mm |
| Pallethoeveelheid | 4275 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |