Pallet hoekprofiel 120 cm (bruin)
Artikelnr:
06000656
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,33€ 0,40
Per Stuk
Kartonnen hoekprofiel van 120 cm in bruin kraftkarton. Licht, compact en geschikt voor standaard pallets tot en met 120 cm lengte.
Op voorraad
- Compact formaat
- Licht in gewicht
- Voordelige keuze
Jij betaalt
€ 0,51
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 12,75
Excl. BTW
€ 15,43
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit kartonnen hoekprofiel van 120 cm is een compacte en voordelige oplossing voor het beschermen van kleine tot middelgrote zendingen. Het bruine L-profiel is gemaakt van 3 mm dik karton met een pootlengte van 35 mm. Je gebruikt het verticaal om verpakkingen te stabiliseren en te beschermen tegen schuiven en insnijdingen door omsnoeringsband. Het profiel is licht in gewicht, eenvoudig op maat te maken en 100% recyclebaar via de papierafvalstroom.
Specificaties
| Artikelnummer | 06000656 |
|---|---|
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 35 mm |
| Wanddikte | 3 mm |
| Pallethoeveelheid | 5000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |