Pallet hoekprofiel 150 cm (bruin)
Artikelnr:
06000647
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,45€ 0,54
Per Stuk
Extra lange kartonnen hoekprofielen van 150 cm in bruin karton, 45 mm breed en 3 mm dik, voor stevige bescherming van zware palletladingen.
Op voorraad
- Extra lange lengtes
- Sterk bij zware lading
- 100% recyclebaar
Jij betaalt
€ 0,70
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 28,00
Excl. BTW
€ 33,88
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze stevige massief kartonnen hoekprofielen van 150 cm lengte zijn ideaal voor het beschermen van zware ladingen op pallets. Met een breedte van 45 mm en een dikte van 3 mm bieden ze extra bescherming aan hoeken en randen. De profielen zijn uitgevoerd in bruin karton en 100% recyclebaar. Je gebruikt ze verticaal om dozen, kasten en verpakkingen te stabiliseren en te beschermen tegen omsnoeringsbanden en schuiven.
Specificaties
| Artikelnummer | 06000647 |
|---|---|
| Lengte | 150 cm |
| Breedte | 45 mm |
| Wanddikte | 3 mm |
| Pallethoeveelheid | 3600 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |