Pallet hoekprofiel 180 cm (bruin)
Artikelnr:
06000648
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,55€ 0,67
Per Stuk
Extra lang kartonnen hoekprofiel van 180 cm in bruin kraftkarton. Stevig, 100% recyclebaar en geschikt voor zware palletladingen tot en met 180 cm.
Op voorraad
- Extra lange lengtes
- Sterk bij zware lading
- 100% recyclebaar
Jij betaalt
€ 0,85
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 40,80
Excl. BTW
€ 49,37
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit bruine pallet hoekprofiel van 180 cm is gemaakt van 3 mm dik karton met een pootlengte van 45 mm. Dankzij de extra lengte biedt het stevige L-profiel optimale bescherming voor zware ladingen op pallets. Je gebruikt het verticaal om dozen en verpakkingen te stabiliseren en te beschermen tegen insnijdingen en schuiven. Het profiel is eenvoudig op maat te maken en volledig recyclebaar. Niet geschikt voor vochtige omgevingen of buitenopslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 06000648 |
|---|---|
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 45 mm |
| Wanddikte | 3 mm |
| Pallethoeveelheid | 3072 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |