Pallet Inka 60 x 80 cm (max. 500 kg) F64
Artikelnr:
18000331
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 7,48€ 9,05
Per Stuk
Nestbare Inka pallet van 60 x 80 cm, geschikt voor displays en lichte ladingen tot en met 500 kg in droge opslag en export.
Op voorraad
- Tot 500 kg lading
- Displayformaat geschikt
- Nestbaar ontwerp
Jij betaalt
€ 11,51
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 11,51
Excl. BTW
€ 13,93
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze Inka pallet van 60 x 80 cm is gemaakt van geperste houtvezels en heeft een draagvermogen tot en met 500 kg. Het compacte displayformaat maakt hem ideaal voor lichte goederenstromen. Dankzij het nestbare ontwerp bespaar je ruimte in opslag en retourtransport. Afhankelijk van het model is de pallet tweezijdig of vierzijdig op te pakken met een heftruck of pompwagen. Geschikt voor export en opslag in droge omgevingen. Verkrijgbaar in meerdere uitvoeringen.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000331 |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Pallethoeveelheid | 80 |
| Draagvermogen | 500 kg |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Houtvezel |
| Pallettype | Houtvezel |