Pallet Inka-box 60 x 80 cm (max. 500 kg)
Artikelnr:
18000380
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 9,20€ 11,13
Per Stuk
Nestbare Inka-box pallet van 60 x 80 cm, vormvast en geschikt voor export. Belastbaar tot en met 500 kg in droge opslag.
Op voorraad
- Voor Inka-box geschikt
- Tot 900 kg belastbaar
- Nestbaar ontwerp
Jij betaalt
€ 14,16
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 14,16
Excl. BTW
€ 17,13
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze Inka-box pallet van 60 x 80 cm is speciaal ontworpen als onderstel voor de bijpassende Inka-box. De pallet is gemaakt van geperste houtvezels, nestbaar en belastbaar tot en met 500 kg. Dankzij de gesloten bodem en afgeronde vorm biedt hij extra bescherming en is hij geschikt voor gebruik met krimpfolie. Je bevestigt de doos eenvoudig met kunststof nagels. Alleen geschikt voor droge opslag en export zonder ISPM-certificering.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000380 |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Pallethoeveelheid | 80 |
| Draagvermogen | 1250 kg |
| Materiaal | Houtvezel |
| Pallettype | Houtvezel |