Pallet Inka-box 80 x 120 cm (max. 900kg)
Artikelnr:
18000381
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 15,21€ 18,40
Per Stuk
Nestbare Inka-box pallet van geperst hout, 80 x 120 cm, geschikt voor export en belastbaar tot en met 900 kg in droge opslag.
Op voorraad
- Voor Inka-box geschikt
- Tot 900 kg belastbaar
- Nestbaar ontwerp
Jij betaalt
€ 23,41
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 23,41
Excl. BTW
€ 28,33
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze Inka-box pallet van 80 x 120 cm is speciaal ontworpen als onderstel voor de bijpassende Inka-box. De pallet is gemaakt van geperste houtvezels, nestbaar en belastbaar tot en met 900 kg. Dankzij de gesloten bodem en afgeronde vorm biedt hij extra bescherming en is hij geschikt voor gebruik met krimpfolie. Je bevestigt de doos eenvoudig met kunststof nagels. Alleen geschikt voor droge opslag en export zonder ISPM-certificering.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000381 |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Pallethoeveelheid | 33 |
| Draagvermogen | 900 kg |
| Materiaal | Houtvezel |
| Pallettype | Houtvezel |