Palletdoos met deksel 1165 x 760 x 1000 mm
Artikelnr:
21081210
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 18,96€ 22,94
Per Stuk
Palletdoos met deksel 1165 x 760 x 1000 mm is een stevige dubbelgolf doos met ergonomische laadconstructie, eenvoudig op te zetten en geschikt voor Europallets.
Op voorraad
- Ergonomische laadklep
- Dubbelgolf karton
- Eenvoudige montage
Jij betaalt
€ 29,20
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 29,20
Excl. BTW
€ 35,33
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze palletdoos met deksel met afmetingen 1165 x 760 x 1000 mm is gemaakt van sterk dubbelgolf karton en geschikt voor Europallets van 1200x800 mm. Dankzij het slimme opbouwsysteem met bodem, deksel en twee U-vormige zijwanden zet je de doos snel en zonder hulpmiddelen op. De ergonomische laadconstructie maakt beladen eenvoudiger en voorkomt tillen op hoogte. De doos wordt plano geleverd, is bruin van kleur en biedt een draagkracht tot 650 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 21081210 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1165 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 760 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 1000 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 1040 mm |
| Aantal golven | Dubbele golf |
| Pallethoeveelheid | 70 |
| Percentage gerecycled materiaal | 95 |
| Materiaal | Karton |
| Pallettype | Europallet |
| Productkleur | Bruin |