Palletplaat+ 800 x 1200 mm
Artikelnr:
18000964
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,89€ 4,71
Per Stuk
Stevige palletplaat+ van 800 x 1200 mm en 8,9 mm dik karton. Geschikt voor afdekken, stabiliseren en beschermen van palletladingen.
Op voorraad
- Verhoogt stabiliteit
- Drieledig gebruik
- Dikte 8,9 mm
Jij betaalt
€ 5,99
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 59,90
Excl. BTW
€ 72,48
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze palletplaat+ van 800 x 1200 mm is gemaakt van stevig karton met een dikte van 8,9 mm. Je gebruikt deze plaat als tussenlegger, afdekplaat of bodemplaat om je palletlading te stabiliseren en te beschermen tegen vuil. Het formaat is afgestemd op een hele Europallet en geschikt voor zwaardere belasting. De plaat voorkomt insnijding van omsnoeringsband en draagt bij aan een nette en veilige afwerking van je lading.
Specificaties
| Artikelnummer | 18000964 |
|---|---|
| Gewicht | 1,2 kg |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Dikte | 8,9 mm |
| Pallethoeveelheid | 130 |
| Materiaal | Karton |
| Pallettype | Karton |
| Productkleur | Bruin |