Papieren tape breedte 75 mm-rollengte 50 m-↕︎ 60 grams
Artikelnr:
08000404
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,16€ 3,82
Per Rol
Papieren tape van 50 m x 75 mm. Gemaakt van gerecycled kraftpapier met hotmeltlijm, geschikt voor dispensers met 76 mm kern.
Beperkte voorraad
- gerecycled
- hoge kleefkracht
- sterk kraft
Jij betaalt
€ 4,52
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 108,48
Excl. BTW
€ 131,26
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze bruine tape is 50 meter lang en 75 mm breed. De tape is gemaakt van gerecycled kraftpapier van 60 grams en voorzien van een hotmeltlijm met hoge kleefkracht. Dankzij het sterke papier is de tape scheurvast en eenvoudig af te rollen met een dispenser. Je gebruikt deze tape voor het sluiten van kartonnen dozen. Kies de juiste maat in de tabel en bestel direct uit voorraad.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000404 |
|---|---|
| Gewicht | 413 g |
| Kwaliteit gram per m2 | 60 |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 1440 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 60 grams |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 75 mm |