Papieren verzendzak blokbodem 300 x 430+110 x max. ⤒ 80 mm
Op voorraad
- Stevig kraftpapier
- Retour plakstrip
- Stevige blokbodem
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze papieren verzendzak met retourstrip van 300 x 430+110 x max. ⤒ 80 mm is gemaakt van stevig éénlaags kraftpapier, deels uit gerecycled materiaal. De blokbodem zorgt voor extra vulcapaciteit en stabiliteit, zodat de zak rechtop blijft staan tijdens het vullen. De brede klep van 110 mm is voorzien van een permanente zelfklevende sluiting. Volledig uit papier en volledig recyclebaar. Geschikt voor het verzenden van lichte producten zoals documenten en textiel.
Specificaties
| Artikelnummer | 17004219 |
|---|---|
| Gewicht | 40 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 430 mm |
| Pallethoeveelheid | 6000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 50 |
| Klep | 110 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Zijvouw | 40 mm |