Papieren verzendzak blokbodem 300 x 430+50 x max. ⤒ 80 mm
Artikelnr:
17003219
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 98,00€ 118,58
Per Pak
Stevige papieren verzendzak van 300 x 430+50 x max. ⤒ 80 mm met blokbodem en brede plakstrip. Gemaakt van kraftpapier, geschikt voor lichte producten.
Op voorraad
- Stevig kraftpapier
- Brede plakstrip klep
- Stevige blokbodem
Jij betaalt
€ 123,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 123,00
Excl. BTW
€ 148,83
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze papieren verzendzak van 300 x 430+50 x max. ⤒ 80 mm is gemaakt van stevig, éénlaags kraftpapier, deels uit gerecycled materiaal. De blokbodem zorgt voor extra vulcapaciteit en stabiliteit, zodat de zak rechtop blijft staan tijdens het vullen. De brede klep van 50 mm is voorzien van een permanente plakstrip waarmee je snel en eenvoudig sluit. Volledig uit papier en volledig recyclebaar. Ideaal voor het verzenden van lichte producten zoals documenten en textiel.
Specificaties
| Artikelnummer | 17003219 |
|---|---|
| Gewicht | 47 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 430 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Pallethoeveelheid | 6000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 50 |
| Klep | 50 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Zijvouw | 40 mm |