Papieren verzendzak extra stevig 380 x 480+80 x max. ⤒ 80 mm (2-laags)
Artikelnr:
17000014
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 9,68€ 11,71
Per Pak
Stevige papieren verzendzak 380 x 480+80 x max. ⤒ 80 mm uit 2-laags kraftpapier. Extra stevig, volledig uit papier en met brede opening voor eenvoudig verpakken.
Op voorraad
- 2-laags kraftpapier
- Volledig papier
- Grote vulopening
Jij betaalt
€ 12,09
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 12,09
Excl. BTW
€ 14,63
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze extra stevige verzendzak van 380 x 480+80 x max. ⤒ 80 mm is gemaakt van 2-laags kraftpapier en biedt extra stevigheid voor het versturen van lichte producten. De brede opening en zijvouw van 40 mm maken het vullen eenvoudig. De zak is volledig uit papier vervaardigd en volledig recyclebaar. Dankzij de plakstrip met een kleplengte van 80 mm sluit je de zak snel en veilig.
Specificaties
| Artikelnummer | 17000014 |
|---|---|
| Gewicht | 63 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 480 mm |
| Pallethoeveelheid | 6000 |
| Klep | 80 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Zijvouw | 40 mm |