Paraatdoos 305 x 215 x 100 mm (max. 1.000 vel)
Artikelnr:
48000206
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,39€ 0,47
Per Stuk
Paraatdoos 305 x 215 x 100 mm voor A4-drukwerk tot 1.000 vel. Snel opzetbaar, sluit zonder tape en biedt een verzorgde presentatie.
Op voorraad
- Voor A4-drukwerk
- Snel op te zetten
- Sluiten zonder tape
Jij betaalt
€ 0,39
€ 0,87
incl. BTW
€ 0,72
Excl. BTW
excl. BTW:
Productomschrijving
Deze paraatdoos van 305 x 215 x 100 mm is geschikt voor A4-drukwerk tot 1.000 vel. De doos is gemaakt van stevig wit karton en bestaat uit een aparte bodem en een telescopische deksel. Dankzij de autolockbodem en zelfstabiliserende zijkanten zet je de doos snel op. De deksel sluit strak zonder tape of lijm. Ideaal voor het efficiënt en netjes verpakken van briefpapier, brochures of ander drukwerk.
Specificaties
| Artikelnummer | 48000206 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Kwaliteit gram per m2 | 450 |
| Pallethoeveelheid | 5100 |
| Aantal te verpakken producten | 1000 vel |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |