Paraatdoos 305 x 215 x 75 mm (max. 750 vel)
Artikelnr:
48000202
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,42€ 0,51
Per Stuk
Paraatdoos 305 x 215 x 75 mm voor A4-drukwerk tot 750 vel. Snel opzetbaar, sluit zonder tape en biedt een verzorgde presentatie.
Op voorraad
- Voor A4-drukwerk
- Snel op te zetten
- Sluiten zonder tape
Jij betaalt
€ 0,65
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 16,25
Excl. BTW
€ 19,66
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze paraatdoos van 305 x 215 x 75 mm is geschikt voor het verpakken van A4-drukwerk tot 750 vel. De doos is gemaakt van stevig grijs karton en bestaat uit een aparte bodem en een telescopische deksel. Dankzij de zelfstabiliserende zijkanten en autolockbodem is de doos snel op te zetten en sluit deze strak zonder tape of lijm. Ideaal voor het netjes en veilig versturen van briefpapier, brochures of ander drukwerk.
Specificaties
| Artikelnummer | 48000202 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 75 mm |
| Kwaliteit gram per m2 | 450 |
| Pallethoeveelheid | 5100 |
| Aantal te verpakken producten | 750 vel |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Grijs |