Plastic envelop A5 165 x 220 x 30 mm
Artikelnr:
09000109
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 40,00€ 48,40
Per Pak
Transparante plastic envelop 165 x 220 x 30 mm met zelfklevende sluiting, ventilatiegaatjes en stevige PE-kwaliteit van 50 micron voor A5 documenten.
Op voorraad
- Sterke PE envelop
- Zelfklevende sluiting
- Met ventilatiegaatjes
Jij betaalt
€ 58,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 58,00
Excl. BTW
€ 70,18
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze transparante plastic envelop van 165 x 220 x 30 mm is gemaakt van stevig polyethyleen met een dikte van 50 micron. De zelfklevende sluiting en ventilatiegaatjes zorgen voor een snelle en efficiënte verwerking. De envelop is hersluitbaar en daardoor geschikt voor retouren of tijdelijke opslag. Dankzij het A5-formaat en het heldere zicht op de inhoud is deze envelop ideaal voor het verzenden van folders, brochures en andere kleinere documenten.
Specificaties
| Artikelnummer | 09000109 |
|---|---|
| Gewicht | 4 g |
| DIN formaat | A5 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 165 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Pallethoeveelheid | 75000 |
| Foliedikte | 50 micron |
| Klep | 30 mm |
| Materiaal | PE |
| Productkleur | Transparant |