Plastic verzendzak 195 x 260+50 mm
Artikelnr:
09000205
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 67,00€ 81,07
Per Pak
Plastic verzendzak van 195 x 260+50 mm met 70 µm LDPE-folie. Scheur- en vochtbestendig, met plakstrip en ondoorzichtige witte buitenzijde.
Beperkte voorraad
- Stevig folie
- Recyclebaar materiaal
- Scheur- & vochtbestendig
Jij betaalt
€ 83,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 83,00
Excl. BTW
€ 100,43
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze plastic verzendzak van 195 x 260+50 mm is gemaakt van stevige LDPE-folie met een dikte van 70 µm. De zak is scheur- en vochtbestendig en houdt je producten goed beschermd tijdens transport. Dankzij de witte buitenzijde en zwarte binnenkant blijft de inhoud onzichtbaar. De klep van 50 mm is voorzien van een permanente plakstrip, waarmee je snel en veilig verpakt. Ideaal voor het versturen van documenten, textiel en andere lichte producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 09000205 |
|---|---|
| Gewicht | 8 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 195 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 260 mm |
| Pallethoeveelheid | 54000 |
| Foliedikte | 70 micron |
| Klep | 50 mm |
| Lasnaad | Enkel |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Wit |