Plastic verzendzak 485 x 610+40 mm
Artikelnr:
09000214
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 111,00€ 134,31
Per Pak
Plastic verzendzak van 485 x 610+40 mm met 80 µm LDPE-folie. Scheur- en vochtbestendig, recyclebaar en voorzien van een permanente plakstrip.
Op voorraad
- Stevig folie
- Recyclebaar materiaal
- Scheur- & vochtbestendig
Jij betaalt
€ 139,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 139,00
Excl. BTW
€ 168,19
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze plastic verzendzak van 485 x 610+40 mm is gemaakt van stevige LDPE-folie van 80 µm en is volledig recyclebaar. De witte buitenzijde en zwarte binnenzijde zorgen voor privacy tijdens verzending. Dankzij de permanente hotmelt plakstrip van 40 mm sluit je de zak snel en veilig af. De folie is scheur- en vochtbestendig, waardoor je producten droog en beschermd blijven. Ideaal voor het versturen van textiel, documenten en andere lichte artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 09000214 |
|---|---|
| Gewicht | 53 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 485 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 610 mm |
| Pallethoeveelheid | 10000 |
| Foliedikte | 80 micron |
| Klep | 40 mm |
| Lasnaad | Dubbel |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Wit |