Plastic verzendzak 950 x 850+50 mm
Artikelnr:
09000458
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 167,00€ 202,07
Per Pak
Plastic verzendzak van 950 x 850+50 mm in wit LDPE van 70 µm. Stevig, recyclebaar en voorzien van een permanente plakstrip voor veilige verzending.
Op voorraad
- Stevig folie
- Recyclebaar materiaal
- Scheur- & vochtbestendig
Jij betaalt
€ 209,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 209,00
Excl. BTW
€ 252,89
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze plastic verzendzak van 950 x 850+50 mm is gemaakt van wit LDPE met een dikte van 70 µm. De binnenzijde is zwart, wat zorgt voor privacy tijdens verzending. De zak is scheur- en vochtbestendig en daardoor geschikt voor het veilig versturen van grotere documenten, textiel of andere lichte producten. Dankzij de permanente plakstrip van 50 mm sluit je de zak eenvoudig en stevig af.
Specificaties
| Artikelnummer | 09000458 |
|---|---|
| Gewicht | 125 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 950 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 850 mm |
| Pallethoeveelheid | 3000 |
| Foliedikte | 70 micron |
| Klep | 50 mm |
| Lasnaad | Enkel |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Wit |