Postdoos klep met sluitlip 113 x 80 x 45 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001341
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,41€ 0,50
Per Stuk
Postdoos klep met sluitlip 113 x 80 x 45 mm met autolockbodem. Snel op te zetten, voordelig en geschikt voor lichte producten tot en met 11,3 cm lengte.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Voordelige keuze
- Snel op te zetten
Jij betaalt
€ 0,63
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 12,60
Excl. BTW
€ 15,25
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos klep met sluitlip van 113 x 80 x 45 mm is gemaakt van enkelgolfkarton en voorzien van een vlakke autolockbodem en insteekklep. Je zet de doos snel op zonder tape, wat tijd bespaart bij het verpakken. De bruine doos is geschikt voor lichte producten tot en met 11,3 cm lengte en wordt plano geleverd. Een voordelige en efficiënte keuze voor dagelijks gebruik in bijvoorbeeld webshops of magazijnen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001341 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 113 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 80 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 45 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 10080 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |