Postdoos klep met sluitlip 145 x 130 x 70 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001343
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,56€ 0,68
Per Stuk
Postdoos klep met sluitlip 145 x 130 x 70 mm met autolockbodem. Snel op te zetten, voordelig en geschikt voor lichte producten passend in de doos.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Voordelige keuze
- Snel op te zetten
Jij betaalt
€ 0,87
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 17,40
Excl. BTW
€ 21,05
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos klep met sluitlip van 145 x 130 x 70 mm is gemaakt van enkelgolfkarton en voorzien van een vlakke autolockbodem en insteekklep. Je zet de doos snel op zonder tape, wat het inpakken versnelt. De bruine doos wordt plano geleverd. Dankzij de stevige constructie en voordelige prijs is dit een praktische keuze voor dagelijks gebruik. De doos is geschikt voor lichte producten die binnen de afmetingen van de doos passen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001343 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 145 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 130 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 70 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 4320 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |