Postdoos klep met sluitlip 165 x 110 x 80 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001354
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,61€ 0,74
Per Stuk
Postdoos klep met sluitlip 165 x 110 x 80 mm met autolockbodem. Snel op te zetten, wit van kleur en ideaal voor lichte producten tot en met 165 mm.
Op voorraad
- Gemakkelijk sluiten
- Compact op te bergen
- Professionele uitstraling
Jij betaalt
€ 0,94
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 18,80
Excl. BTW
€ 22,75
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos klep met sluitlip van 165 x 110 x 80 mm is gemaakt van wit enkelgolfkarton en voorzien van een vlakke autolockbodem en insteekklep. Je zet de doos snel op zonder tape, wat het inpakken versnelt. De doos is compact op te bergen en geschikt voor lichte producten tot en met 80 mm lengte. Dankzij de nette uitstraling en stevige constructie is dit een voordelige keuze voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001354 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 165 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 110 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 80 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 4320 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |