Postdoos klep met sluitlip 305 x 215 x 80 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001358
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,07€ 1,29
Per Stuk
Postdoos klep met sluitlip 305 x 215 x 80 mm met autolockbodem. Snel op te zetten, wit van kleur en ideaal voor lichte producten.
Op voorraad
- Gemakkelijk sluiten
- Compact op te bergen
- Professionele uitstraling
Jij betaalt
€ 1,65
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 33,00
Excl. BTW
€ 39,93
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos klep met sluitlip van 305 x 215 x 80 mm is gemaakt van wit enkelgolfkarton en voorzien van een vlakke autolockbodem en insteekklep. Je zet de doos snel op zonder tape, wat het inpakken versnelt. De doos wordt plano geleverd en heeft een professionele uitstraling, waardoor het een voordelige keuze is voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001358 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 80 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1600 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |