Postdoos klep met sluitlip 344 x 294 x 140 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001340
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,49€ 1,80
Per Stuk
Postdoos klep met sluitlip 344 x 294 x 140 mm met autolockbodem. Snel op te zetten, voordelig en geschikt voor lichte producten tot en met 40 cm lengte.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Voordelige keuze
- Snel op te zetten
Jij betaalt
€ 2,30
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 46,00
Excl. BTW
€ 55,66
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos klep met sluitlip van 344 x 294 x 140 mm is gemaakt van enkelgolfkarton en heeft een vlakke autolockbodem en insteekklep. Je zet de doos snel op zonder tape, wat tijd bespaart bij het verpakken. De bruine doos wordt plano geleverd. Een voordelige en efficiënte keuze voor dagelijks gebruik in bijvoorbeeld webshops of magazijnen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001340 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 344 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 294 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 140 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 400 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |