Postdoos klep met sluitlip type 1 138 x 90 x 29 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000840
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,26€ 0,31
Per Stuk
Postdoos 138 x 90 x 29 mm met bovenklep van enkelgolfkarton. Tapevrij te sluiten, strak design en ruimtebesparend voor kleine zendingen.
Op voorraad
- Gemakkelijk sluiten
- Bespaart opslagruimte
- Zakelijke look
Jij betaalt
€ 0,43
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 21,50
Excl. BTW
€ 26,02
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze compacte postdoos van 138 x 90 x 29 mm is gemaakt van gestanst enkelgolfkarton en voorzien van een bovenklep met insteeksluiting aan de onderzijde. De sluitklep valt netjes over de doos en zorgt voor een professionele uitstraling. Je zet de doos snel op zonder tape, wat tijd bespaart. Dankzij het platte ontwerp en de plano levering is deze doos ideaal voor kleine, zakelijke zendingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000840 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 138 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 90 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 29 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 5500 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |