Postdoos klep met sluitlip type 1 225 x 115 x 55 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000852
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,30€ 0,36
Per Stuk
Postdoos 225 x 115 x 55 mm van enkelgolfkarton met bovenklep. Tapevrij te sluiten, strak design en ruimtebesparend voor zakelijke zendingen.
Op voorraad
- Gemakkelijk sluiten
- Bespaart opslagruimte
- Zakelijke look
Jij betaalt
€ 0,50
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 25,00
Excl. BTW
€ 30,25
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 225 x 115 x 55 mm is gemaakt van gestanst enkelgolfkarton en heeft een bovenklep met insteeksluiting aan de onderzijde. De sluitklep valt netjes over de doos en zorgt voor een professionele uitstraling. Je zet de doos snel op zonder tape, wat tijd bespaart. Dankzij de plano levering en compacte afmetingen is deze bruine doos ideaal voor kleine zendingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000852 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 225 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 115 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 55 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 4400 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |