Postdoos klep met sluitlip type 1 230 x 120 x 90 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000798
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,53€ 0,64
Per Stuk
Postdoos 230 x 120 x 90 mm van enkelgolfkarton met bovenklep. Tapevrij te sluiten, strak design en ruimtebesparend in opslag en transport.
Op voorraad
- Gemakkelijk sluiten
- Bespaart opslagruimte
- Zakelijke look
Jij betaalt
€ 0,89
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 44,50
Excl. BTW
€ 53,85
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 230 x 120 x 90 mm is gemaakt van gestanst enkelgolfkarton en voorzien van een bovenklep met insteeksluiting aan de onderzijde. De sluitklep valt netjes over de doos en geeft een professionele uitstraling. Je zet de doos snel op zonder tape, wat tijd en materiaal bespaart. Dankzij het platte ontwerp neemt hij weinig ruimte in beslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000798 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 230 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 120 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 90 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1200 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |