Postdoos klep met sluitlip type 2 152 x 125 x 85 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000842
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,45€ 0,54
Per Stuk
Postdoos 152 x 125 x 85 mm van enkelgolfkarton met klepsluiting. Tapevrij te sluiten, plat geleverd en ideaal voor compacte, nette verzendingen.
Op voorraad
- Gemakkelijk sluiten
- Weinig opslag nodig
- Strakke uitstraling
Jij betaalt
€ 0,75
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 37,50
Excl. BTW
€ 45,38
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 152 x 125 x 85 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en voorzien van een sluitklep met insteeksluiting aan de bovenzijde. De klep valt netjes in de doos voor een strakke afwerking. Je zet de doos snel op zonder tape, wat tijd en materiaal bespaart. De bruine dozen worden plano geleverd en zijn geschikt voor compacte, representatieve verzendingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000842 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 152 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 125 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 85 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1500 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |