Postdoos klep met sluitlip type 2 250 x 150 x 70 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000946
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,73€ 0,88
Per Stuk
Postdoos 250 x 150 x 70 mm van enkelgolfkarton met klepsluiting. Tapevrij te sluiten, plat geleverd en geschikt voor nette, compacte verzendingen.
Op voorraad
- Gemakkelijk sluiten
- Weinig opslag nodig
- Strakke uitstraling
Jij betaalt
€ 1,22
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 61,00
Excl. BTW
€ 73,81
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 250 x 150 x 70 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en voorzien van een sluitklep met insteeksluiting aan de bovenzijde. De klep valt netjes in de doos en zorgt voor een verzorgde, professionele afwerking. Je zet de doos snel op zonder tape, wat tijd en materiaal bespaart. De bruine dozen worden plano geleverd en zijn geschikt voor representatieve, compacte verzendingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000946 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 70 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |