Postdoos klep met sluitlip type 3 130 x 130 x 45 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07003601
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,73€ 0,88
Per Stuk
Postdoos 130 x 130 x 45 mm van enkelgolfkarton met insteekklep. Stevig, tapevrij te sluiten en ideaal voor compacte verzendingen.
Op voorraad
- Insteeksluiting
- Snel en stevig dicht
- Neemt weinig plek in
Jij betaalt
€ 1,12
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 56,00
Excl. BTW
€ 67,76
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 130 x 130 x 45 mm is gemaakt van bruin enkelgolfkarton met een kraftliner buitenzijde. De insteekklep zorgt voor een snelle en stevige sluiting zonder tape. Dankzij het compacte formaat en de hoge doorsteekweerstand is deze doos ideaal voor kleinere producten. Je ontvangt de doos plano, wat ruimte bespaart in je magazijn. Een praktische keuze voor efficiënte verzending van kleinere producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 07003601 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 130 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 130 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 45 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 2000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |