Postdoos plakstrip wit 250 x 175 x 100 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001292
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,94€ 1,14
Per Stuk
Witte postdoos 250 x 175 x 100 mm met zelfklevende sluiting. Makkelijk in gebruik en geschikt voor lichte verzendingen tot en met 39 cm lengte.
Op voorraad
- Zelfklevende sluiting
- Oogt verzorgd
- Makkelijk in gebruik
Jij betaalt
€ 1,45
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 72,50
Excl. BTW
€ 87,73
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 250 x 175 x 100 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en heeft een zelfklevende sluitklep. Je sluit de doos eenvoudig zonder tape, wat het verpakken versnelt. De witte buitenkant oogt professioneel, terwijl de bruine binnenkant zorgt voor een rustige presentatie. De doos wordt plano geleverd en is snel op te zetten. Ideaal voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001292 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 175 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1100 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |