Postdoos plakstrip wit 344 x 228 x 40 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001293
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,96€ 1,16
Per Stuk
Witte postdoos 344 x 228 x 40 mm met zelfklevende sluiting. Makkelijk in gebruik en geschikt voor lichte verzendingen.
Op voorraad
- Zelfklevende sluiting
- Oogt verzorgd
- Makkelijk in gebruik
Jij betaalt
€ 1,48
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 74,00
Excl. BTW
€ 89,54
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 344 x 228 x 40 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en heeft een zelfklevende sluitklep. Je sluit de doos eenvoudig zonder tape, wat het verpakken versnelt. De witte buitenkant oogt verzorgd en professioneel, terwijl de bruine binnenkant zorgt voor een rustige presentatie. De doos wordt plano geleverd, is snel op te zetten en ideaal voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001293 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 344 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 228 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 40 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1100 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |