Postdoos plakstrip wit 345 x 233 x 115 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001294
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,12€ 1,36
Per Stuk
Witte postdoos 345 x 233 x 115 mm met zelfklevende sluiting. Makkelijk in gebruik, stevig en geschikt voor lichte verzendingen.
Op voorraad
- Zelfklevende sluiting
- Oogt verzorgd
- Makkelijk in gebruik
Jij betaalt
€ 1,72
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 86,00
Excl. BTW
€ 104,06
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 345 x 233 x 115 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en heeft een zelfklevende sluitklep. Je sluit de doos snel en zonder tape, wat het verpakken eenvoudig maakt. De witte buitenkant oogt verzorgd en professioneel, terwijl de bruine binnenkant zorgt voor een rustige presentatie. De doos wordt plano geleverd en is eenvoudig op te zetten.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001294 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 345 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 233 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 115 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 550 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |