Postdoos schuimvulling 150 x 105 x 65 mm (PU ↕︎25 mm)
Artikelnr:
07000559
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,66€ 2,01
Per Stuk
Postdoos schuimvulling 150 x 105 x 65 mm met 25 mm schuimvullinglaag. Sluit zonder tape en beschermt kwetsbare producten optimaal tijdens verzending.
Op voorraad
- Sluiten zonder tape
- Shockproof design
- Keuze in schuimlagen
Jij betaalt
€ 2,38
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 238,00
Excl. BTW
€ 287,98
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos schuimvulling van 150 x 105 x 65 mm is voorzien van een geprofileerde schuimvullinglaag van 25 mm. De combinatie van enkelgolfkarton en schokabsorberend schuimvulling biedt betrouwbare bescherming voor kwetsbare producten zoals elektronica of sieraden. Dankzij de insteekklep en sluitlip sluit je de doos zonder tape. Je zet de doos snel op, hij is makkelijk te vouwen en wordt plano geleverd voor efficiënte opslag en verwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000559 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 105 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 65 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 800 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Schuimdikte | 25 mm |