Postdoos schuimvulling 190 x 160 x 70 mm (PU ↕︎15 mm)
Artikelnr:
07000565
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,10€ 2,54
Per Stuk
Postdoos schuimvulling 190 x 160 x 70 mm met 15 mm schuimvullinglaag. Sluit zonder tape en beschermt kwetsbare producten tijdens verzending.
Op voorraad
- Sluiten zonder tape
- Shockproof design
- Keuze in schuimlagen
Jij betaalt
€ 2,99
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 239,20
Excl. BTW
€ 289,43
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos schuimvulling van 190 x 160 x 70 mm is voorzien van een geprofileerde schuimvullinglaag van 15 mm. De combinatie van enkelgolfkarton en schokabsorberend schuimvulling beschermt kwetsbare of breekbare producten tijdens transport. Dankzij de insteekklep en sluitlip sluit je de doos eenvoudig zonder tape. De doos is snel op te zetten, makkelijk te vouwen en wordt plano geleverd. Een praktische keuze voor het veilig verzenden van gevoelige items.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000565 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 190 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 160 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 70 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 480 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Schuimdikte | 15 mm |