Postdoos schuimvulling 195 x 135 x 50 mm (PU ↕︎25 mm)
Artikelnr:
07000632
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,87€ 2,26
Per Stuk
Postdoos schuimvulling 195 x 135 x 50 mm met 25 mm schuimvullinglaag. Tapevrij te sluiten en ideaal voor kwetsbare producten.
Op voorraad
- Tapevrij sluiten
- Schokbestendig ontwerp
- Snel opgezet
Jij betaalt
€ 2,49
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 124,50
Excl. BTW
€ 150,65
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos schuimvulling van 195 x 135 x 50 mm is voorzien van een geprofileerde schuimvullinglaag van 25 mm. De combinatie van enkelgolfkarton en schokabsorberend schuimvulling beschermt kwetsbare en breekbare producten tijdens transport. Dankzij de sluitlip en insteekklep sluit je de doos stevig zonder tape. De gestanste plaat en vouwlijnen zorgen voor een snelle opzet. De doos wordt plano geleverd en is geschikt voor efficiënte en veilige verzending.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000632 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 195 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 135 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 50 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 400 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Schuimdikte | 25 mm |