Postdoos schuimvulling 240 x 180 x 50 mm (PU ↕︎25 mm)
Artikelnr:
07000610
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,33€ 4,03
Per Stuk
Witte postdoos schuimvulling 240 x 180 x 50 mm met 25 mm schuimvullinglaag. Compact, stevig en geschikt voor kwetsbare producten.
Op voorraad
- Shockproof design
- Strakke uitstraling
- Makkelijk op te zetten
Jij betaalt
€ 5,12
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 122,88
Excl. BTW
€ 148,68
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze witte postdoos schuimvulling van 240 x 180 x 50 mm is ideaal voor het veilig verzenden van kleine, kwetsbare producten. De binnenzijde is voorzien van een geprofileerde schuimvullinglaag van 25 mm, die schokken opvangt en voorkomt dat de inhoud verschuift. De doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton, heeft een bruine binnenkant en is makkelijk op te zetten dankzij de gestanste plaat en vouwlijnen. Wordt plano geleverd voor efficiënte opslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000610 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 240 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 180 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 50 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 144 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |
| Schuimdikte | 25 mm |