Postdoos schuimvulling 267 x 200 x 87 mm (PU ↕︎40 mm)
Artikelnr:
07000576
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 4,28€ 5,18
Per Stuk
Postdoos schuimvulling 267 x 200 x 87 mm met 40 mm schuimvullinglaag. Sluit zonder tape en beschermt kwetsbare producten tijdens verzending.
Op voorraad
- Sluiten zonder tape
- Shockproof design
- Keuze in schuimlagen
Jij betaalt
€ 6,11
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 305,50
Excl. BTW
€ 369,66
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos schuimvulling van 267 x 200 x 87 mm is voorzien van een geprofileerde schuimvullinglaag van 40 mm. De combinatie van enkelgolfkarton en schokabsorberend schuimvulling beschermt kwetsbare of breekbare producten tijdens transport. Dankzij de insteekklep en sluitlip sluit je de doos eenvoudig zonder tape. De doos is snel op te zetten, makkelijk te vouwen en wordt plano geleverd. Ideaal voor het veilig verzenden van gevoelige items.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000576 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 267 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 87 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 150 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Schuimdikte | 40 mm |