Postdoos schuimvulling 300 x 240 x 50 mm (PU ↕︎25 mm)
Artikelnr:
07000615
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 4,85€ 5,87
Per Stuk
Witte postdoos schuimvulling 300 x 240 x 50 mm met 25 mm schuimvullinglaag. Stevig, compact en geschikt voor kwetsbare producten.
Op voorraad
- Shockproof design
- Strakke uitstraling
- Makkelijk op te zetten
Jij betaalt
€ 7,46
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 179,04
Excl. BTW
€ 216,64
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze witte postdoos schuimvulling van 300 x 240 x 50 mm biedt optimale bescherming voor kwetsbare producten. De binnenzijde is voorzien van een geprofileerde schuimvullinglaag van 25 mm die schokken opvangt en verschuiven voorkomt. De doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton, heeft een bruine binnenkant en een strakke witte buitenzijde. Dankzij de gestanste plaat en vouwlijnen zet je de doos snel op. Wordt plano geleverd voor efficiënte opslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000615 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 240 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 50 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 144 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |
| Schuimdikte | 25 mm |