Postdoos wit 145 x 130 x 55 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000313
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,94€ 1,14
Per Stuk
Postdoos 145 x 130 x 55 mm van stevig enkelgolfkarton met zelfsluitende bodem. Witte buitenkant, snel op te zetten en geschikt voor verzending.
Op voorraad
- Bodem sluit zelf
- Prijsbewuste optie
- Snel opzetbaar
Jij betaalt
€ 1,44
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 72,00
Excl. BTW
€ 87,12
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 145 x 130 x 55 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en voldoet aan de FEFCO 0421 standaard. De doos is voorzien van een zelfsluitende bodem en insteekklep, waardoor je geen tape nodig hebt. De witte buitenkant zorgt voor een nette en professionele uitstraling, terwijl de bruine binnenkant extra stevigheid biedt. Plano geleverd en goed te recyclen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000313 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 145 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 130 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 55 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1500 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |