Postdoos wit 200 x 140 x 80 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000301
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,75€ 0,91
Per Stuk
Postdoos 200 x 140 x 80 mm van stevig enkelgolfkarton met zelfsluitende bodem. Witte buitenkant, snel op te zetten en geschikt voor veilige verzending.
Op voorraad
- Bodem sluit zelf
- Prijsbewuste optie
- Snel opzetbaar
Jij betaalt
€ 1,15
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 57,50
Excl. BTW
€ 69,58
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 200 x 140 x 80 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en voldoet aan de FEFCO 0421 standaard. Dankzij de zelfsluitende bodem en insteekklep zet je de doos snel op zonder tape. De witte buitenkant zorgt voor een professionele uitstraling, terwijl de bruine binnenkant extra stevigheid biedt. De doos wordt plano geleverd en is goed te recyclen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000301 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 140 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 80 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 2200 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |