Postdoos wit 310 x 220 x 80 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000304
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,37€ 1,66
Per Stuk
Postdoos 310 x 220 x 80 mm van stevig enkelgolfkarton met zelfsluitende bodem. Witte buitenkant, snel op te zetten en geschikt voor verzending.
Op voorraad
- Bodem sluit zelf
- Prijsbewuste optie
- Snel opzetbaar
Jij betaalt
€ 2,11
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 105,50
Excl. BTW
€ 127,66
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 310 x 220 x 80 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en voldoet aan de FEFCO 0421 standaard. Dankzij de zelfsluitende bodem en insteekklep zet je de doos snel en zonder tape in elkaar. De witte buitenkant zorgt voor een nette en professionele uitstraling, terwijl de bruine binnenkant extra stevigheid biedt. Plano geleverd en goed te recyclen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000304 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 310 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 80 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |