Postdoos wit 330 x 100 x 100 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000305
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,32€ 1,60
Per Stuk
Postdoos 330 x 100 x 100 mm van stevig enkelgolfkarton met zelfsluitende bodem. Witte buitenkant, snel op te zetten en geschikt voor verzending.
Op voorraad
- Bodem sluit zelf
- Prijsbewuste optie
- Snel opzetbaar
Jij betaalt
€ 2,03
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 101,50
Excl. BTW
€ 122,82
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 330 x 100 x 100 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en voldoet aan de FEFCO 0421 standaard. De doos heeft een zelfsluitende bodem en een insteekklep, waardoor je geen tape nodig hebt. De witte buitenkant zorgt voor een nette en professionele uitstraling, terwijl de bruine binnenkant extra stevigheid biedt. Plano geleverd en goed te recyclen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000305 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 330 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |