Postdoos wit 350 x 220 x 130 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000306
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,72€ 2,08
Per Stuk
Postdoos 350 x 220 x 130 mm van stevig enkelgolfkarton met zelfsluitende bodem. Witte buitenkant, snel op te zetten en geschikt voor verzending.
Op voorraad
- Bodem sluit zelf
- Prijsbewuste optie
- Snel opzetbaar
Jij betaalt
€ 2,65
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 132,50
Excl. BTW
€ 160,33
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 350 x 220 x 130 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en voldoet aan de FEFCO 0421 standaard. De doos heeft een zelfsluitende bodem en insteekklep, waardoor je geen tape nodig hebt. De witte buitenkant zorgt voor een nette en professionele uitstraling, terwijl de bruine binnenkant extra stevigheid biedt. Plano geleverd en goed te recyclen. Geschikt voor opslag, bescherming en verzending van producten tot en met 48 cm lengte is niet correct omdat de doos die binnenmaten heeft en daarom producten tot maximaal 35 cm lang kan bevatten.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000306 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 130 mm |
| Aantal golven | Enkele golf |
| Pallethoeveelheid | 500 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |