PP Tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕︎ 28 µm
Artikelnr:
08000872
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,26€ 1,52
Per Rol
PP verpakkingstape met acryl lijm op waterbasis. Geluidsarm, hoge trekvastheid en 66 m lang, 50 mm breed. Bruin, kern Ø76 mm.
Op voorraad
- geluidsarm
- waterbasis
- hoge trekvastheid
Jij betaalt
€ 1,80
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 64,80
Excl. BTW
€ 78,41
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze bruine PP verpakkingstape is voorzien van een acryl lijmlaag op waterbasis en rolt geluidsarm af. Met een breedte van 50 mm en een lengte van 66 meter per rol is deze tape geschikt voor dagelijks gebruik. De kern heeft een diameter van 76 mm. Dankzij de hoge trekvastheid en langdurige kleefkracht is deze tape ideaal voor het sluiten van kartonnen dozen in magazijn en logistieke omgevingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000872 |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Lijmsoort | Acryl |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 28 micron |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |