PP Tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕ 28 µm
Artikelnr:
08000874
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,26€ 1,52
Per Rol
Transparante PP verpakkingstape met acryl lijm op waterbasis. Geluidsarm, hoge trekvastheid en geschikt voor standaarddozen. Rol van 66 m, breedte 50 mm.
Op voorraad
- geluidsarm
- waterbasis
- hoge trekvastheid
Jij betaalt
€ 1,80
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 64,80
Excl. BTW
€ 78,41
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante PP verpakkingstape is voorzien van een acryl lijmlaag op waterbasis en rolt geluidsarm af. De tape heeft een hoge trekvastheid en is geschikt voor het sluiten van kartonnen dozen. Met een rolbreedte van 50 mm en een lengte van 66 meter is deze tape ideaal voor dagelijks gebruik. De tape hecht goed op karton en is prettig te verwerken met een dispenser. Kies de juiste maat in de tabel.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000874 |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Lijmsoort | Acryl |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 28 micron |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |