PP tape breedte 75 mm-rollengte 66 m-↕ 32 µm
Artikelnr:
08000115
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,35€ 2,84
Per Rol
Bruine PP tape van 66 m x 75 mm met hotmeltlijm. Rolt soepel af en hecht direct op kartonnen dozen.
Op voorraad
- Sterk
- Bruin gekleurd
- Rolt makkelijk
Jij betaalt
€ 3,62
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 86,88
Excl. BTW
€ 105,12
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze bruine PP tape van 66 meter lang en 75 mm breed is voorzien van een hotmelt belijming die direct en krachtig hecht op karton. De tape rolt soepel af en is geschikt voor het sluiten van grotere dozen met een gemiddelde tot zware inhoud. Dankzij de brede uitvoering werk je efficiënt en snel. Gebruik de tape met een dispenser voor extra gemak tijdens het verpakken.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000115 |
|---|---|
| Gewicht | 270 g |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 1440 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 75 mm |