PVC gekleurde tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕︎ 32 µm
Artikelnr:
08000136
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,41€ 4,13
Per Rol
Oranje PVC tape 50 mm x 66 m met solventlijm. Geruisloos af te rollen en geschikt voor lichte tot zware verpakkingen.
Niet op voorraad
- diverse kleuren
- geruisloos
- Snel verbonden
Jij betaalt
€ 4,86
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 174,96
Excl. BTW
€ 211,70
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze oranje PVC tape van 50 mm breed en 66 meter lang is voorzien van een solvent belijming die direct en krachtig hecht. De tape rolt geruisloos af, wat prettig is bij langdurig gebruik. Dankzij de hoge kleefkracht en sterke drager is deze tape geschikt voor het sluiten van zowel lichte als zware dozen. Gebruik de tape met een dispenser voor een nette en efficiënte verwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000136 |
|---|---|
| Gewicht | 240 g |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PVC |
| Productkleur | Oranje |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |