PVC Tape breedte 38 mm-rollengte 66 m-↕︎ 32 µm
Artikelnr:
08000157
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,99€ 2,41
Per Rol
Transparante PVC tape van 66 m x 38 mm met solventlijm. Geruisloos af te rollen en geschikt voor stevige sluiting van dozen.
Op voorraad
- geruisloos
- sterk
- snelle hechting
Jij betaalt
€ 2,84
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 136,32
Excl. BTW
€ 164,95
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante PVC tape van 66 meter lang en 38 mm breed is voorzien van een solvent belijming die direct hecht en langdurig blijft zitten. De tape rolt geruisloos af en is prettig in gebruik, ook in stille werkomgevingen. Dankzij de hoge kleefkracht en sterke drager is deze tape geschikt voor het sluiten van dozen met zware inhoud. Gebruik de tape met een dispenser voor een nette en efficiënte verwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000157 |
|---|---|
| Gewicht | 180 g |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 2880 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PVC |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 38 mm |